Doručení zdarma a rychle
30 dnů na vrácení
Vše skladem
38 DNÍ DO VÁNOC
i Tento web používá nástroje pro shromažďování dat, jako jsou soubory cookie. Může společnost 23:55 s.r.o. přizpůsobovat své stránky vašim potřebám a může vám společnost 23:55 s.r.o. a její partneři zobrazovat na jiných webových stránkách reklamy přizpůsobené vašim zájmům?
Víc info Ano

8 vánočních tipů na hodinky pro ni ♀

Předejděte trapným momentům při rozbalování vánočních dárků. Darujte jí hodinky - ideální dárek pro každého. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak zvolit ty pravé, ze kterých bude mít opravdovou radost. A nebude si stěžovat kamarádkám, co jste jí to proboha koupil. A pokud i přes to netrefíte, tak hodinky můžete po Vánocích bez problémů vyměnit nebo vrátit.
Rosefield The Bowery Silver White/Pink
1

Pro elegantní romantičku

univerzální klasika

Hodinky Rosefield udělají obrovskou radost každé ženě s jemným, elegantním stylem. Určitě ocení to, že vyniknou na ruce samostatně, ale skvěle je zkombinuje i se svými oblíbenými prstýnky a řetízky. Značka Rosefield inspirující se Amsterdamem a New Yorkem se specializuje výslovně na dámské hodinky a díky tomu dokáže plnit sny o dokonalých hodinkách nejedné ženě.

Koupit
Prohlédnout podobné
Casio LA670WEGA-9DF
2

Pro extravagantní dívku

retro digitálky

Je dívka, pro kterou hledáte hodinky, ráda středobodem pozornosti díky svému nevšednímu stylu? Pro ni je jako stvořená dámská, menší verze Casio zlatých digitálek s nádechem 80. let. Tyto hodinky jsou nápadité na první pohled a to zaručeně naplní její touhu být jiná.

Koupit
Prohlédnout podobné
Komono Estelle Mirror Rose Gold Grey
3

Pro objevitelku nevšedních kombinací

hodinky se zrcadlovým cifernímek

Má již nadčasové hodinky, které stále nosí a teď by chtěla něco extra, co nebude mít na ruce jiná? V tom případe bude unesená z hodinek Komono se zrcadlovým ciferníkem. Takové opravdu nevídáte každý den.

Koupit
Prohlédnout podobné
CHPO Khorshid Mini Silver/Black
4

Pro svobodomyslnou veganku

hodinky s páskem z veganské kůže

Oblečení volí hlavně podle toho, jak se cítí. Je pro ni důležité, aby bylo pohodlné a není jí jedno z čeho, a v jakých podmínkách, se vyrábí. Ideální volbou jsou tedy jednoduché hodinky Cheapo s páskem z veganské kůže.

Koupit
Prohlédnout podobné
Nava Ora Lattea Bianco 36mm
5

Pro milovnici netradičního designu

originální šperk

Jestli hledáte něco opravdu speciální, pro ženu, která se v módě nebojí experimentovat a dle toho si vybírá i své doplňky, máme pro vás italské hodinky Nava, jejichž kouzlo je v tom, že na první pohled nevypadají jako hodinky, nýbrž originální šperk.

Koupit
Prohlédnout podobné
Cluse La Roche Gold Black Marble/Black
6

Pro obdivovovatelku minimalismu

luxusní mramorové hodinky

Její šatník není obrovský, ale zato plný kvalitních, nadčasových kousků. Často nosí jenom černou a haldu doplňků u ní také nenajdete. Když už si na sebe vezme šperk, musí být opravdu luxusní a minimalistický. Nizozemské hodinky Cluse s ciferníkem z pravého mramoru její očekávání rozhodně naplní.

Koupit
Prohlédnout podobné
Komono Moneypenny Royale Gold
7

Pro ženu s láskou k retro stylu

hodinky s nádechem historie

Raději než hypermoderní minimalistický design ocení věci s nádechem historie? Možná, že již dlouho nosí hodinky po babičce s koženým řemínkem a mini ciferníkem. Pokud už dosluhují, nahraďte je novými hodinkami Timex nebo Komono Moneypenny v něžném vintage stylu.

Koupit
Prohlédnout podobné
WeWOOD Daphne Black Rough Rose
8

Pro přírodu milující ženu

Koupit
Prohlédnout podobné

Stále si nevíte rady? Poradíme.

Pište. Volejte.

info@2355.cz
799 503 943

Nebo si prohlédněte další.

Máme pečlivě vybraných 492 hodinek od 16 různých značek.
Kterékoli z nich můžete mít již do druhého pracovního dne u vás doma.

Zobrazit všechny hodinky

Pomohl vám tento článek?

Sdílejte ho dál